Dětská oslava narozenin Havířov

Blíží se narozeniny nejmenšího člena Vaší rodiny? Chcete, aby pro něj byly tyto narozeniny jedinečné? Aby na ně ještě v dospělosti s nostalgií a úsměvem na rtech vzpomínal?

Bude mít Vaše dítě narozeniny?

Narozeniny Vašeho dítka můžete pojmout klasicky s dortem a babičkami. Pokud má ale Vaše dítko kulatiny, nebo, jak se říká, polokulatiny, můžete pro něj uspořádat i něco originálnějšího, co by vyzdvihlo jejich výjimečnost. Dvouleté dítě ještě příliš neocení to, jaký má dort a kolik lidí se u dortu sejde. Pětileté děti a výše už by ale chtěly trávit své narozeniny nejen s rodiči, ale i s kamarády. Nevíte, jaký dárek svému dítku k narozeninám pořídit? Co takhle mu nechat uspořádat dětskou narozeninovou oslavu? Pokud má Vaše dítě narozeniny za měsíc, už teď byste měli uvažovat nad tím, jak bude zhruba oslava vypadat, kolik na ní bude lidí apod. Příprava totiž nějakou chvilku trvá a je potřeba sehnat spoustu barevné výzdoby a zajistit občerstvení. Máte-li obavu z toho, aby vše klaplo, aby se děti bavily a jídlo chutnalo, můžete ve věci dětské narozeninové party oslovit profesionální firmu, která se zaměřuje právě na organizaci akcí.

Téma dětské narozeninové oslavy

Jako první si u dětské narozeninové oslavy zvolte její téma. Bude oslava pro holku, pro kluka nebo pro oba, například sourozence, dvojčata? Dětských témat je spoustu a určitě budete mít z čeho vybírat. Pro smíšenou oslavu, kde budou holky i kluci můžete zvolit například téma pohádka, kdy se každé dítko obleče do kostýmu své oblíbené pohádkové postavičky. Taktéž by šlo téma večerníček, zvířátka nebo zkrátka maškarní ples. Pro kluky to pak může být westernová party, indiánská party, party akčních hrdinů, fotbalová party, sportovní party apod. Party pro malou oslavenkyni může být v duchu princezen, Barbie... Pokud má Vaše dítko nějakou konkrétní zálibu, spojte oslavu s ní a vytvořte výzdobu a vše kolem v tomto duchu.

Kostýmy na dětskou narozeninovou oslavu

Máte-li vymyšlené téma, přichází na řadu kostýmy. Kostýmy si můžete buď klasicky vypůjčit, nebo, což je mnohem zábavnější možnost, je vyrobit svému dítku sami. Samo dítko Vám může při tvoření kostýmu asistovat a bude z něj pak mít mnohem větší radost jako ze společného výrobku. Můžete se také domluvit s ostatními maminkami a udělat si několik dní před oslavu takové „tvořivé“ odpoledne, kdy se všechny sejdete a pustíte se společně do výroby kostýmů. Můžete se tak s rodiči ostatních dětí lépe seznámit, pokud jste zatím neměli tu možnost.

Kolik lidí pozvat na dětskou narozeninovou oslavu?

Hned, jakmile budete mít vymyšlené téma oslavy, popřemýšlejte zhruba nad počtem hostů. Nezapomínejte na to, že dítka nejspíše přijdou i s rodiči, nebo alespoň s jedním. Chcete spíše menší oslavu s pár nejbližšími kamarády, nebo pozvete rovnou celou třídu dětí?

Občerstvení na dětskou narozeninovou oslavu

Profesionální firma, která Vám bude oslavu zařizovat, zajistí samozřejmě i občerstvení. Vybírat jídlo na dětskou oslavu totiž není jen tak. Jídlo by mělo být hravé, vtipně řešené a pokud možno i zdravé. Rodiče by asi nebyli rádi, kdyby se na oslavě narozenin jejich kamaráda/kamarádky podávaly hamburgery a hranolky. Firma zajistí catering se vším všudy – jídlo, nápoje, sladkosti, zákusky a budete-li si to přát, tak také dort. Dort může být ve tvaru oblíbené pohádkové postavičky, ve tvaru zvířátka nebo panenky. Zkrátka čehokoliv, co má Vaše dítko rádo. Na dětské oslavě může být také stánek se zmrzlinou i se samotným zmrzlinářem v klasickém oblečku. Děti určitě zazáří štěstím, když uvidí stánek s cukrovou vatou nebo s popcornem.

Kde pořádat dětskou narozeninovou oslavu?

Pokud pořádáte dětskou oslavu na jaře nebo v létě, zaměřte se spíše na možnost pořádání oslavy v exteriéru. Děti si odjakživa více vyhrají venku před domem než vevnitř. Venku je také více prostoru pro nejrůznější skákací hrady a prolézačky. Pro dětskou oslavu si ale můžete i zarezervovat sál či společenskou místnost, pokud nechcete směřovat celou oslavu přímo k Vám do domu.

Program na dětské oslavě narozenin

Na dětské oslavě narozenin by neměl chybět „dětský obveselovač“, jako je klaun. Nemusí být nutně oblečen v klaunském kostýmu, a klidně i v kostýmu akčního hrdiny apod. Tento obveselovač by měl být hlavním moderátorem celé akce, soutěží na oslavě a nejrůznějších překvapení. Na ryze holčičí oslavě to může být žena převlečená za princeznu. Co se týče programu, kromě soutěží zapojte děti i do tvořivých činností, například malování rukama, malování na trička, která si pak odnesou domů na památku apod. Velice populární je, když dětem někdo maluje na obličej. Na venkovní oslavu můžete zajistit také poníka, jehož majitel bude provádět projížďky. Někomu se možná může zdát poník jako ohrané téma, ale rozhodně ne dětem. Uvidíte, že jakmile děti spatří poníka, jejich srdíčka samou radostí zaplesají. Poník na oslavě nebude celý den. Majitele s poníkem si pozvete na určitý čas a např. po dvou hodinách majitel poníka odvede zpět.

Pořádání dětské narozeninové oslavy Havířov

Firmy, které se specializují na pořádání oslav, včetně dětských, mají už spoustu zkušeností a samy Vám doporučí a dají tipy ohledně zábavy, místa konání a občerstvení. Zpravidla Vám podají několik návrhů a vy si z nich vyberete to, co se Vám nejvíce líbí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20264 (magazinhavirov.cz#22)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat