VacuShape Havířov

VacuShape je unikátní způsob formování postavy a shazování přebytečných kil. VacuShape umožňuje hubnout na problémových partiích, se kterými si běžné cvičení příliš neví rady.

Jak zhubnout na problémových partiích?

Jedním z nejčastějších problémů žen, co se týče jejich postavy, je nesouměrnost. Buď máme problémy s větším bříškem a zadeček máme pěkný, nebo naopak máme vosí pas, ale široká stehna a velké pozadí. Když už se rozhodneme, že začneme cvičit, cvičení na problémové partie zabírá minimálně a naopak má největší vliv na místech, která až tak formovat nepotřebujeme. Nehledě na to, že většina žen si stěžuje na zhubnutí poprsí. Jak to udělat, aby cvičení zabralo přesně v těch místech, kde potřebujeme, a navíc jsme si nemusely po měsíci pravidelných návštěv fitka kupovat o číslo menší podprsenku? A co svaly, nechcete vypadat po cvičení jako Schwarzenegger? Chcete pouze zhubnout a zpevnit? Nestojíte o bicepsy, stačí, že je má Váš přítel? Všechny tyto problémy můžete hodit za hlavu díky revolučnímu způsobu cvičení na přístroji VacuShape.

Cvičení na VacuShape Havířov

Cvičení na přístroji VacuShape probíhá tak, že svižně chodíte na běžeckém pásu, přičemž máte nohy a bříško schované v podtlakové kabině. Díky tomu spalujete tuky pouze na cílených partiích, nikoliv na ňadrech apod. VacuShape působí na** stehna, zadeček, nohy, boky a bříško**. Navíc pomáhá odbourávat celulitidu a celkově zlepšuje vzhled pokožky, protože ta se během cvičení silně prokrvuje a stává se hladší. Kromě zmíněného se Vám také aktivuje Váš lymfatický systém a tělo tak bude lépe odplavovat škodliviny, to znamená, že se bude detoxikovat.** Cvičení na VacuShape** Vám zabere pouhých 40 minut Vašeho času. Z toho na samotném přístroji cvičíte 30 minut a 10 minut předtím se rozehříváte například na rotopedu. Když se nejdříve patřičně rozehřejete, na VacuShapu pak rychleji začne proces spalování tuků. Bez rozehřátí by na VacuShapu trvalo cca 6 až 10 minut, než by tělo začalo tuky spalovat. Abyste během cvičení na VacuShapu nemuseli jen tak koukat před sebe na zeď, je VacuShape důmyslně opatřen obrazovkou. Během cvičení tedy můžete sledovat například seriál nebo videoklipy.

Jak se obléci na VacuShape?

Na** VacuShape** se oblečte běžně, jako když jdete cvičit například do posilovny. Nejlepší je oblečení z bavlny. Nezapomeňte na lehkou obuv, která je hlavně čistá, je Vám pohodlná a nijak netlačí. S sebou si vezměte také menší ručník na otírání potu.

Je VacuShape pro každého?

VacuShape má jistá omezení. Mezi** kontraindikace VacuShapu** patří zánětlivá onemocnění, cukrovka, trombóza, nádorové onemocnění, zánět žil na dolních končetinách a lymfedém dolních končetin. Na VacuShapou by také neměli cvičit lidé, kteří prodělali infarkt nebo mozkovou příhodu, a lidé, kteří mají problémy s játry, ledvinami nebo se srdcem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20265 (magazinhavirov.cz#23)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat