Vinárna Havířov

Hledáte příjemné místo, kde byste mohli se svou drahou polovičkou strávit večer nad sklenkou lahodného moku? Nebo poptáváte prostory pro uspořádání firemní oslavy? Právě pro tyto situace jsou ideální útulné vinárny.

Návštěva vinárny Havířov

Proč dát při** pořádání oslav** přednost vinárnám oproti klasickým restauracím? Vinárny disponují nejen útulnějším prostředím (mnohdy vypadají přímo jako vinný sklípek), ale v jejich nabídce najdete také podstatně širší výběr vín. Vína z Čech, vína z Moravy, vína ze zahraničí, bílá, červená, růžová, suchá, polosuchá, sladká, polosladká, šumivá, s přívlastkem, pozdní sběry... Vinárny jsou zde od toho, aby potěšily chuťové buňky všech milovníků vína. Vinárny disponují také plnohodnotnou kuchyní, nebo Vám nabídnou alespoň malé pochoutky k zakousnutí. Je všeobecně známo, že víno by se rozhodně nemělo pít na lačno.

Pořádání firemních akcí a rodinných oslav ve vinárně

Plánujete rodinnou oslavu či firemní akci? Právě pro tyto účely můžete využít prostory útulných vináren. Vinárny Vám mohu připravit ochutnávky vín i s rautem, nebo obědem a večeří.

Firemní akce, vinárna Havířov

Při** organizaci firemních akcí**, dávejte přednost spíše příjemnějším a hřejivějším místům než jsou klasické, neosobní a strohé restaurace. Firemní akce mají především za úkol stmelovat pracovní kolektiv, řeší se na nich pracovní záležitosti, jsou završením např. firemního roku, zhodnocují se zde výsledky za dané období apod. Proto by zde měla panovat spíše uklidňující atmosféra, na kterou má vliv nejen kolektiv lidí, ale také prostředí, ve němž se všichni nachází. Vinárny, to jsou teplé barvy, pomalá hudba a příjemný personál, který pozitivním způsobem doplňuje celou akci.

Rodinné oslavy, vinárna Havířov

Vinárny jsou ale vhodné také pro konání** rodinných oslav**, jako jsou životní jubilea, promoce a menší svatby. Menší proto, že vinárny nejsou koncipovány jako rozlehlé sály pro sto lidí. Jedná se o originálně řešené prostory s klenbami, nízkými stropy a zákoutími se stoly. Na návštěvníky by měl celý prostor působit spíše domácky. Menšími svatbami se rozumí svatební oslavy o počtu cca třiceti až čtyřiceti lidí.

Sudová a lahvová vína ve vinárně

Ve vinárně si můžete vybrat z nabídky jak sudových, tak lahvových vín. Chcete-li vyzkoušet za večer vín více, personál nalévá sudová vína po menším skleničkách. Pokud ale máte svou oblíbenou značku, lze si objednat ke stolu celou lahev.

Jaká vína volit k jakým pokrmům?

Přinášíme Vám všeobecné zásady o typech pokrmů a vínech, která se k nim hodí. Červená vína naléváme k tmavému masu, např. ke zvěřině a k hovězímu. Naopak ke světlému masu, k drůbeži, rybám a telecímu podáváme** vína bílá**. Taktéž se bílá vína hodí ke světlým sýrům a omáčkám. Pamatovat bychom si měli také základní poučku podávání lehčích vín k lehčím pokrmům, sladkých vín k dezertům, a aromatických a plnějších vín k výraznějším jídlům. Červené víno by se nemělo konzumovat s čokoládovými dezerty, vajíčky a s jídly okyselenými octem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20260 (magazinhavirov.cz#18)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat