Bydlení podle Feng Shui - Havířov

Jak se cítíte po návratu domů z práce? Ihned po otevření dveří do bytu Vás obklopí hřejivý pocit domova, jste uvolnění a nabití energií? Nebo se jen svalíte na gauč, zapnete TV a nervózně se ošíváte?

Zařízení domova podle Feng Shui

To, jak máte vybavený byt, jak máte rozestavěné jednotlivé předměty v bytě, jaké máte barvy stěn, nábytku apod., to všechno má vliv na Váš pocit. Domov by na nás měl působit harmonicky a nabíjet nás novou tvořivou energií. K tomu nám pomáhá učení Feng Shui. Máme-li doma zastaralé předměty, předměty, které jsou roky nepoužívané, zaprášené, předměty, které uschováváme z nostalgie nebo z nějaké vzpomínky, nedostává se k nám nová a čistá energie. Domov přeplácaný, přešperkovaný nejrůznějšími doplňky a takzvanými lapači prachu, starými věcmi, které Vám kdysi někdo dal a Vám je líto zbavit se jich, domov s nesouhrou barev a tvarů, takový domov, který je sám o sobě přetížený, Vám nikdy nemůže dát nový vítr do plachet. Necítíte se uvolněně a přes nános všeho možného se k Vám nedostává nová energie. Je schovaná za všemi zbytečnostmi, které jí brání v rozletu směrem k Vám.

Nedaří se Vám doma pracovat a tvořit?

Neharmonii a nesouhru můžete vycítit také ve Vaší pracovně. Máte problém doma tvořit? Neradi doma doděláváte věci z práce nebo vymýšlíte nové projekty? Přestože máte doma klid a nikdo Vás neruší, ani zvuky zvenku, nejde Vám doma přemýšlet? Nenapadlo Vás někdy, že to je celkovým prostředím a uspořádáním Vašeho interiéru? S Feng Shui můžete docílit naprosto dokonalé souhry všech prvků v místnostech. Díky** Feng Shui** začnete opět sršet novými nápady, zlepší se Vám nálada a budete se cítit doma příjemně.

Co je to Feng Shui?

Feng Shui je starodávné čínské umění, které v překladu znamená vítr a vodu. Umění Feng Shui nás učí jak vytvářet harmonii a rovnováhu, a to jak v prostředí, kde žijeme, tak v nás samotných. Zaměříte-li se při** zařizování interiéru** či dokonce při stavbě domu na využití Feng-Shui, můžete tak podpořit Vaše pozitivní působení v domě. Díky Feng-Shui můžete rozvinout své umělecké sklony, můžete podpořit harmonii vztahů všech rodinných příslušníků v domě, podpoříte svůj vztah s parterem atd. Podle Feng-Shui nemusíte zařídit celý prostor domu, ale například jen ty místnosti, v nich trávíte nejvíce času, nebo místnost, kam vodíte návštěvy a kde se v domě setkává nejvíce lidí.

Kdo mi pomůže se zařízením bytu pomocí Feng Shui?

Feng Shui, přestože se jedná o staré umění, je oblíbené i v dnešní moderní době. Lidé objevili jeho hloubku a jeho sílu. Proto se také bytoví architekti, designéři a projektanti začali uměním Feng Shui zabývat a za pomoci něj vytvářejí domovy, ve kterých se jejich obyvatelé cítí skutečně dobře. Odborníka na Feng Shui můžete oslovit jak kvůli přeměně interiéru Vašeho bytu, tak i když stavíte zcela nový dům a chcete se podle Feng Shui řídit i při umisťování dveří, oken apod.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20266 (magazinhavirov.cz#24)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat