Výživové poradenství Havířov

Začínáte viditelně přibírat na váze? Kupujete si co čtvrt roku nové kalhoty, protože ty staré už zkrátka nedopnete? Nenechejte situaci zajít příliš daleko. S problémy s váhou Vám může pomoci výživový poradce.

Výživové poradenství Havířov

Výživové poradenství Havířov

Trápí Vás nějaká kila navíc a stále se Vám nedaří zhubnout? Stále držíte diety a nevíte si rady s jídelníčkem? Chcete vědět, jak doopravdy zhubnout bez jo-jo efektu?

Pak se určitě obraťte na výživové poradenství NATURHOUSE, jsou specialisti ve svém oboru a každému na míru dle jeho potřeb vyhoví a účinně pomůžou. Můžete se na ně obrátit s jakýmkoli problémem.

Nabídne Vám široké spektrum služeb:

  • Úvodní schůzka - vstupní konzultace

  • Tělesná analýza těla: (bude Vám provedena důkladná a přesná analýza Vašeho těla na profesionálním přístroji na bázi bioimpedance)

  • Výživové poradenství: (sestavení stravovacího plánu, výpočet energetické bilance, návrh výživových doporučení vedoucích ke zhubnutí, návrh výživových doporučení vedoucích k vytvoření svalové hmoty atd.)

  • Pohybové poradenství: (doporučení vhodné pohybové aktivity na základě výsledků měření tělesné konstituce, doporučení vhodné pohybové aktivity na základě zdravotního stavu klienta, doporučení vhodné pohybové aktivity na základě cíle klienta)

Diskrétnost, spolehlivost a loajalita Vám jsou zaručeny. Díky tomu najdete skutečně to, co hledáte.

**
**

Výživové poradenství NATUR HOUSE

Adresa: Hlavní třída 396/55, Havířov, 73601

Emailové spojení: naturhouse.havirov@gmail.com

Telefonní kontakt: 597578316

Více informací o výživovém poradenství Havířov naleznete zde:http://www.naturhouse-cz.cz/

**Výživové poradenství Havířov
**

Jak vypadá nesprávné a správné stravování?

Když si zpětně představíte svůj běžný pracovní den, jak bude vypadat? Ráno vstanete, bez snídaně vyrazíte do práce, kde si dáte maximálně kávu, kolem oběda do sebe hodíte jen nějakou rychlovku z hladového okna, a mezi pátou šestou se vracíte z práce domů, kde vyjíte půlku ledničky? Říkáte si, no co, celý den jsem skoro nic nejedl, tak teď si můžu dopřát? Nebo se na jídlo vrháte úplně bezmyšlenkovitě, Vaše tělo si ho zkrátka po celodenním odříkání žádá?Výživové poradenství Havířov Pokud je toto Váš běžný pracovní den, kterých je v týdnu pět navlas stejných, Vaše tělo tím neskutečně trpí. Nedostává potřebné živiny v pravidelných intervalech, které jsou nesmírně důležité. Říká se, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne, a je to pravda. Každé ráno bychom měli v klidu posnídat, ať už před odchodem do práce nebo v práci před započetím pracovní doby. Mezi snídaní a obědem by neměla chybět svačina, stejně tak mezi obědem a večeří. Na večer už byste se rozhodně neměli ničím „cpát“, protože tělo už nezvládá tyto tuky spálit. A tak, i když přes den nejíte a máte z toho strašně dobrý pocit, tak jakmile si večer dáte tři tučné chody, tělo tyto tuky ukládá stokrát více, než když si rozplánujete jídlo rovnoměrně do celého dne. Díky** pravidelné a vyvážené stravě** ubývá na těle nechtěných tuků a také vy sami se cítíte více nabití energií a plni síly.

Kdy je vhodná doba pro návštěvu výživového poradce?

Výživového poradce byste měli navštívit, pokud se neustále potýkáte s** jojo efektem**. To znamená, víte, že máte problém s váhou, viditelně přibíráte, pak začnete držet nejrůznější diety, něco shodíte, ale za pár týdnů máte svou váhu zpátky, ne-li ještě větší. Neumíte tento roztočený kolotoč zastavit a trápíte se nejen po fyzické, ale i po psychické stránce. Nesprávné stravování má vliv na únavu organismu, nedostatek energie, cítíte se malátní, máte deprese, vytrácí se dobrá nálada... Nenechte se převálcovat špatným životním stylem a špatným stravováním. Výživový poradce Vám ukáže, že to jde i jinak. Ukáže Vám jak na to a bude Vám po celou dobu spolupráce oporou. Uvidíte, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Pozitivní změnu pocítíte nejen vy, ale i Vaše okolí.

 

** ** Jak vypadá první návštěva u výživového poradce?

S výživovým poradcem si nejdříve v klidu sednete a proberete Vaše dosavadní stravovací návyky. Pokud chcete, aby Vám výživový poradce pomohl, pokud možno, nic před ním nezatajujte. Probere s Vámi Váš jídelníček od snídaně až po večeři, co jíte, jak často jíte, zeptá se i na pohybové aktivity, zda máte hektické zaměstnání, které Vám nedává časový prostor pro jídlo apod. Výživový poradce pomocí speciálního přístroje změří množství tělesného tuku ve Vašem těle, množství vody v těle, svalové hmoty, hmotnost kostí a množství tuku v břišní dutině.

Sestavení jídelníčku na míru Havířov

Na základě všech zjištěných informací Vám výživový poradce sestaví jídelníček na míru.

Výživové poradenství Havířov

Jídelníček bude obsahovat přesný výčet potravin a jejich kalorických hodnot. Bude v něm uvedena strava vhodná ke snídani, svačině, obědu a večeři a váha jednotlivých potravin, kterou byste měli dodržovat. Možná se Vám dokonce bude zdát, že je to o mnoho více jídla, než jste byli zvyklí. Správné potraviny a jejich správné rozmístění do celého dne však způsobí, že Vám centimetry a kila začnou viditelně ubývat. Nemusíte se bát, že by zdravá strava znamenala stravu nedobrou z hlediska chuti. Výživový poradce Vám nebude nutit nic, co byste za jiných okolností v životě nedali do úst. Naopak, můžete zjistit, že jste ve svém stravování opomíjeli spoustu výtečných věcí, které jsou navíc zdravé a výživově hodnotné.

Doporučení vhodné pohybové aktivity

Chcete-li něco udělat se svou váhou, se vzhledem své postavy a fyzickou kondicí, neměli byste při redukci váhy zapomínat také na** pohybovou aktivitu**. Kromě jídla proberete s výživovým poradcem také pohyb. Pokud jste dosud žádnou pohybovou aktivitu neprovozovali, poradce Vám doporučí tu, která by pro Vás byla nejvhodnější. Ne každý totiž může dělat všechno. Někdo má problémy se zády, někdo s klouby... proto musí hledat takový pohyb, který mu jeho problémy nezhorší. Naštěstí máme na výběr z tolika různých sportů a aktivit, že se nemusíme bát, že by zrovna nám nesedl žádný. Ne všechny jsou zátěžové a ne při všem se musíte nutně zhuntovat. Máme různá cvičení na balonech, aqua aerobic, power plate, kalanetiku, pilates, TRX, bosu, trampolínky atd. Uvidíte, že cvičení Vám nejen pomůže zformovat postavu a zpevnit problémové parti

Výživové poradenství Havířov

e, ale také budete mít díky němu lepší náladu.

Chcete přibrat?

Možná si říkáte, kdo by něco takového chtěl? Výživový poradci se běžně setkávají s lidmi, kteří mají problémy s váhou, a to jak s příliš vysokou, tak příliš nízkou. Patříte-li do druhé skupiny, můžete rovněž bez obav oslovit výživového poradce. Jste příliš hubení a chtěli byste přibrat? Nelíbí se Vám Vaše kostnaté tvary? Snažíte se pořád jíst, a to hlavně jídla typu věpřo knedlo zelo? Tento způsob není zrovna ideální. Navíc si navyšujete hladinu cholesterolu v krvi. Výživový poradce s Vámi vše probere, zjistí Vaše dosavadní snahy o ztloustnutí a sestaví jídelní plán.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20261 (magazinhavirov.cz#19)


Diskuze a zkušenosti

Jana | 23.02.2015 10:14
Re: Výživové poradenství Havířov Skvělé, děkuji za doporučení...


Přidat komentář