Finanční poradenství - Havířov

Umíte správně hospodařit se svými financemi? Spoříte si na horší časy nebo fungujete od výplaty k výplatě a účet každý měsíc dotáhnete až na úplnou nulu? Chtěli byste začít spořit, ale nevíte jak na to? Pomoci Vám může finanční poradce.

Jak dobře hospodařit s financemi?

Jste sami nebo máte partnera, se kterým hodláte časem začít bydlet a založit rodinu? Už Vás nebaví platit každý měsíc nájem? Chtěli byste vlastní dům nebo byt? Máte malé děti a dělá Vám starost zajištění jejich budoucnosti? Máte zaměstnání a stálý příjem a chtěli byste si část peněz odkládat, jak se říká, pro strýčka příhodu? Buďte popředu a nenechte se nenadálými událostmi překvapit. Popřemýšlejte nad vhodným spořením, pojištěním, investicemi nebo jiným způsobem** jak nejlépe zhodnotit své peníze**. O radu můžete požádat nezávislého finančního poradce.

Finanční poradenství

Finanční poradenství - Havířov

Potřebujete si vyřídit hypotéku nebo poskytnout úvěr? Chcete se výhodně pojistit? Jakékoliv otázky z oblasti financí Vám spolehlivě zodpoví paní Marcela Borová, která si je vědoma toho, že v široké nabídce finančních služeb je složité se vyznat.Tato profesionálka v oboru finančního poradenství Vám pomůže vyřešit Vaší finanční situaci a nabídne Vám tyto služby:

Ekonomické a finanční poradenství

-finanční a dluhové poradenství

Pohledávky - vymáhání a odkup

-oddlužení + osobní bankrot

Banky, bankovní služby, úvěry

-půjčky + úvěry

Cílem finanční poradkyně Marcely Borové je Vaše spokojenost. Odbornice paní Marcela Borová cíleně nespolupracuje se všemi finančními institucemi, ale vybírá pouze ty nejvýhodnější produkty pro Vás. Neustále porovnává produkty na trhu, aby Vám mohl co nejlépe posloužit.

Paní Marcelu Borovou můžete oslovit buď osobně na adrese:** Kubelíkova 1323/1a, Havířov, 73601**, nebo se na ni můžete obrátit telefonicky,** ** či emailem.

Kdo je finanční poradce?

Finanční poradce je osoba, která Vám pomůže orientovat se na finančním trhu, poradí Vám s výběrem vhodného pojištění, s investicemi, s financováním Vašich snů, ukáže vám Vaše možnosti. Finanční poradce Vám v žádném případě nic nenutí a za jeho služby neplatíte. Finanční poradenstvíFinanční poradce je spíš takovým Vašim přítelem. Schůzka s ním neprobíhá ve neosobní kanceláři, ale poradce se může dostavit přímo k Vám domů, kde nad šálkem kávy proberete vše, co Vás ohledně financí a investicí zajímá nebo trápí.

Jak zajistit rodinu do budoucnosti?

To je asi první otázka, kterou si pokládá každý rodič ihned po narození prvního potomka, nebo dokonce už při samotném očekávání rodiny. Co když se mi něco stane? Kdo se o mou rodinu postará? Co až děti vyrostou a budou chtít studovat? Bohužel, nelze se spoléhat na stálý příjem ze zaměstnání. Zaměstnání je věcí vrtkavou a i když dnes máte dobrý post, za patnáct let může být vše jinak. Svým dětem můžete založit spořicí účet s tím, že na peníze mohou sáhnout po dovršení osmnácti. Spořicí účet mohou založit i babičky pro svá vnoučata. Rodič by měl myslet také na** životní pojistku**.

Sjednání hypotéky, pojištění domácnosti

Chtěli byste** bydlet ve svém? Nechcete platit nájem, kdy své peníze měsíčně dáváte pryč, ale v podstatě z nich fyzicky nic nemáte, nic není Vaše? Chtěli byste si raději sjednat hypotéku**, kdy už jsou odkládané peníze jistotou toho, že s každou splátkou jste blíž a blíž svému vlastnímu bydlení? Finanční poradce Vám pomůže vybrat nejvhodnější hypotéku.Finanční poradenstvíevrhejte se zbrkle do něčeho, o čem pořádně nemáte zjištěny všechny informace. Vše si s poradcem rozpočítejte a rozplánujte. S vlastním bydlením souvisí i pojištění domácnosti.

 

Založení spořícího účtu

Víte, že Vám po každí výplatě ještě nějaké peníze zbudou a chcete si je** spořit? Necháváte je na běžném účtě? Spořit peníze** na běžném účtě je asi to nejhorší, co můžete udělat. To Vám řekne každý finanční odborník. Na běžném účtě nejsou peníze nijak zhodnoceny, ba právě naopak může jejich hodnota časem klesat. Projděte si nabídky nejrůznějších finančních společností a jejich nabídky úroků na spořicích účtech.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20267 (magazinhavirov.cz#25)


Diskuze a zkušenosti

Alena Ratická | 21.09.2013 23:05
Re: Finanční poradenství - Havířov Moje zkusenosti s financnim poradenstvim jsou zatim velmi dobre. Je mi 21 a nedavno jsem po zvazeni vsech pro a proti ,se dala na drahu poradce. Mam ekonom. vzdelani a podlehla jsem kouzlu (uvazene) SMS financni poradenstvi a.s. Skoleni mam za sebou , registraci u CNB take. Chodim s manazerkou v terenu a vzhledem k tomu, ze nemam problem s komunikaci, mi to jde. Jsou ke me vlidni a trpelivi. Takze financni poradenstvi u me za 1.

Gabča | 05.11.2013 22:27
Re: Finanční poradenství - Havířov Ahoj. To jsem ráda, že máš pozitivní zkušenosti. Ono z přinucením se tato práce dělat nedá. SMSka má v SM regionu nejlepší pověst. Doufejme, při dnešním finančním tlaku, že si udrží klientelu. Držím palce a dej o sobě vedět. Gabi.

Ajka | 13.11.2013 10:52
Re: Finanční poradenství - Havířov Obdivuji každého, kdo se této profesi věnuje. O to více smekám, pokud to dělá dobře a spolehlivě. Jsem ráda, že jsem v rukou SMSky.

Bořek | 19.11.2013 13:01
Re: Finanční poradenství - Havířov Ahojte, s SMSkou mam smlouvu na životko, Uz tretim rokem. Jednou jsem byl rad, ze ho mam. Fakt je ten, ze se nemusim dohadovat s pojistovnou. Vsechno za me udelaji a maji na ne paky kdyby se cukali. Bořek

Fanynka | 10.12.2013 22:48
Re: Finanční poradenství - Havířov Zdravím. Jsem pro SMSku. Mám tam kámoše :-D Fanynka :-D

Albertka | 11.12.2013 10:26
Re: Finanční poradenství - Havířov- SMS Tak SMSka má svou historii a i když někomu může přijít taková a maková, já na ní spoléhám a ještě jsem neprohloupila. Takže moc děkuji za služby a starost o mě. neměnila bych.

Lada | 30.12.2013 16:45
Re: Finanční poradenství - Havířov Nepřimlouvám se za žádnou společnost, ale v dnešní době bych bez poradce neudělala ani krok. Lada

Aleš | 08.01.2014 11:20
Re: Finanční poradenství - Havířov A to já zase ano rovinu řeknu, že důvěřuji SMSce, zatím nemám důvod říkat něco jiného. Jestli někdo ano, má na to právo, jestli jen někdo špiní, měl by dostat po čuni, protože to se nedělá ani v normálním životě, ale je to běžná praktika.

Ondra | 30.03.2014 18:08
Re: Finanční poradenství - Havířov Chci založit běžný účet. Poradíte, kterou banku? Ondra

michal | 21.05.2014 20:58
Re: Finanční poradenství - Havířov fio :-)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat