Návrhy a projektování zahrad Havířov

Zahrada je reprezentativním prvkem každého domu. Když má dům spravenou fasádu, okna apod., ale je obehnán nevzhlednou zahradou, která zcela nezřízeně roste, naruší to kompletně celý dojem z něj.

Návrh a projekt zahrady kolem rodinného domu

Stavíte si rodinný domek a chcete, aby byl do detailu vyveden nejen objekt samotný, ale i jeho okolí, čili zahrada? Nechcete kolem domu nechat pouze travnatou plochu bez nápadu? Máte rádi květiny, keře, stromy, ale nevíte jak vše vhodně sladit dohromady a zakomponovat do daného místa? Samotný** návrh zahrady** není jen tak. Vše musí být promyšleno od nejrůznějších typů květin až po jejich vzájemnou snášenlivost apod. Je třeba brát v potaz i slunné a stinné části zahrady, typ půdy, do jaké budou rostliny vysazeny a další.

Jaké máte nároky na svou zahradu?

Chcete, aby Vaše zahrada byla pouze ozdobou domu, nebo počítáte i s hracími koutky pro děti a se záhonky s plodinami? Je pro Vás na zahradě stěžejní** soukromí? Nechcete, aby Vám sousedi nakukovali přes plot, když se budete například koupat v bazénu a opalovat se? Návrh a projekt zahrady** můžete přenechat profesionálovi, který s Vámi probere všechny Vaše individuální požadavky ohledně rozmístění a typu rostlin a dalších věcí. Budete chtít na zahradě altánek nebo pergolu? Plánujete časem i** bazén? To vše bude projektant zohledňovat při vytváření vzhledu Vaší zahrady**.

Návrhy a projekty okrasných parků

Návrh, projektování a realizace parků se bez odborné ruky neobejdou. Okrasné parky mají za úkol vytvářet květinové obrazce, obrazce z okrasných keřů, měly by být příjemné a oku lahodící. Park je hned vedle náměstí nejvíce reprezentativním místem měst a obcí, proto by měl být pravidelně zkulturňován a upravován. Volba okrasných květin, rozmístění laviček, fontány, stromy, keře, chodníčky, to vše projektant do projektu musí zakomponovat. Vše by mělo tvořit jeden harmonický celek.

Návrhy zahrad a roční období

Při** návrhu a projektování zahrad** se odborník zaměřuje nejen na vzhled zahrady na jaře, kdy všechno kvete, ale i v ostatních ročních obdobích. Zahrada by neměla vypadat reprezentativně pouze od dubna do června, ale pokud možno po celý rok. Vybere tedy takovou směsici rostlin, z nichž některé reprezentují na jaře a jiné odhalí svou největší krásu na konci léta a na podzim. Jednotlivé rostliny, pokud jsou sázeny blízko u sebe, se musí navzájem snášet, a prosperovat v podmínkách dané zahrady. Rostliny, které potřebují více slunečního svitu než jiné, nesázíme na západní straně nebo ve stínech, stromky nesázíme v blízkosti oken, pokud nechceme, aby později zamezovaly slunečnímu svitu, bazén plánujeme v části zahrady, kam svítí slunce po celý den... Na první pohled se Vám může zdát, že se jedná o základní věci, ale divili byste se kolik lidí je při vytváření své zahrady nezohlední. Odborník také zhodnotí** kvalitu a typ půdy na Vašem pozemku** a podle toho doporučí vhodné květiny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20268 (magazinhavirov.cz#26)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat