Chlorela a ječmen

Zelené potraviny, mezi které se řadí i mladý ječmen a chlorela, si získaly velkou oblibu. Tyto doplňky stravy podporují imunitní systém a detoxikují organismus, to však není vše.

Chlorela a ječmen se řadí do kategorie zelených potravin. Tyto potraviny mají zásadní vliv na celý lidský organismus. Mohou působit nejen preventivně, ale jejich užívání pomáhá také během léčby různých onemocnění. Co je to chlorela a zelený ječmen a jaké jsou jejich účinky na naše tělo?

Co je to chlorela

Chlorela je sladkovodní řasa, kterou je možné zakoupit v podobě tablet. Jedna tableta obsahuje obrovské množství chlorelových buněk, které mají pozitivní vliv na naše tělo. Chlorela je doporučovaní jako zdravá výživa a doplněk stravy. Chlorela dokáže lidskému tělu poskytnout velké množství výživných látek (vitamíny, minerály, enzymy). Tato sladkovodní řasa obsahuje vysoké množství zeleného barviva – chlorofylu. Dále obsahuje také vysoké procento bílkovin, betakarotenu, vitamínu a stopových prvků.

Tato sladkovodní řasa se pěstuje na Taiwanu ve velkých manufakturách. Řasa se pěstuje v teplém klimatu a sbírá se ve večerních hodinách, kdy načerpala dostatek energie ze slunečního záření.

Jak působí chlorela na lidský organismus

Chlorela stejně jako mladý ječmen je zařazena mezi zelené potraviny. Zelené potraviny dokážou dobře zasytit tělo. Chlorela dodává tělu pocit sytosti tím, že obsahuje velké množství živin, které jsou důležité pro fungování buněk (bílkoviny, enzymy, vitamíny, minerály a nukleové kyseliny). Chlorela dále dokáže vaše tělo pročistit. Látky obsažené v této řase na sebe dokážou vázat odpad, který vzniká při metabolismu organismu. Chlorela je vysoce výživnou potravinou, která pomáhá tělu bránit se infekcím a léčit se.

Tato unikátní zelená potravina podporuje organismus při odvádění toxinu z těla, působí pozitivně na imunitní systém, napomáhá lepšímu trávení, osvěžuje dech, tělo a eliminuje zápachy, dodává do těla přírodní antioxidant. Chlorela dokáže detoxikovat váš organismus, zvyšuje imunitní systém, podporuje funkci trávicího ústrojí, podporuje činnost a stabilitu nervového systému, dokáže neutralizovat pH v těle a omezuje vznik plísní. Mezi další pozitivní účinky se řadí dodání antioxidantů tělu, stimulace optimální hladiny cholesterolu, podpora regenerace jaterních tkání. Chlorela slouží také jako prevence vzniku nádorových onemocnění a aktivně se účastní krvetvorby.

Jak chlorela detoxikuje organismus

Chlorela detoxikuje lidský organismus pomocí vysokého obsahu zeleného barviva – chlorofylu. Chlorofyl v těle podporuje funkci hemoglobinu, který se podílí na hojení ran, léčbě hemeroidů a popálenin. Chlorofyl dále podporuje funkci trávicího ústrojí, stimuluje činnost žlučníku, tenkého střeva a slinivky břišní. Pozitivní vliv se projeví také na nervovém systému, hormonálním systému a celkové vitalitě člověka. Chlorofyl obsažený v chlorele dodá vašemu tělu více kyslíku, podpoří čištění vašich střev, napomáhá čistit krev a odvádět toxiny z těla, zlepšuje krevní tlak, eliminuje tvorbu plísní v těle, pomáhá zmirňovat škodliviny ve vzduchu, podporuje růst tkání a hojící proces.

Jaká je cena chlorely

Chlorelu zakoupíte v podobě tablet, seženete ji na internetu, v prodejnách zdravé výživy nebo v lékárnách. Za 1000 tablet (přibližně na 60 dní) zaplatíte 850 korun. Ceny se samozřejmě liší.

Co je to mladý ječmen

Mladý ječmen je práškový extrakt z ječmene. Mladý ječmen je vlastně zelený nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků, enzymů a aminokyselin. Tento extrakt zakoupíte ve formě prášku. Prášek poté jednoduše smícháte s vodou a můžete jej začít popíjet. Nyní existuje velké množství odborných prací a výzkumů, které se zabývají pozitivními účinky mladého ječmene. Mladý ječmen užívejte tehdy, když chcete podpořit své zdraví a předcházet různým onemocněním.

Co obsahuje mladý ječmen

Mladý ječmen je tak účinný díky mnoha prospěšným látkám, které obsahuje. Mladý ječmen obsahuje látky, které působí pozitivně na imunitní systém a pomáhají při odkyselení organismu. V tomto nápoji najdete např.: vitamín C, B1, B2, B6, E. Dále mladý ječmen obsahuje kyselinu listovou a minerály jako např. železo, vápník, hořčík, fosfor, křemík, draslík a zinek. Najdeme zde také enzymy, aminokyseliny, antioxidanty, bioflavonoidy a další látky. Zmíněné látky pomáhají v boji s civilizačními chorobami a navyšují obranyschopnost organismu. V tomto nápoji najdete dále enzymy a také chlorofyl. Enzymy a chlorofyl podporují detoxikaci těla a urychlují hojení procesů v těle. Chlorofyl je látka, která se užívá k léčbě chudokrevnosti. Tato látka také zlepšuje přísun kyslíku k buňkám a tkání. Pomocí nápoje z mladého ječmene se navýší vaše celková vitalita. Mladý ječmen vám pomůže v boji se stresem a únavou. Chcete-li účinněji bojovat proti negativním vlivům okolí, začněte užívat nápoj z mladého ječmene. Tento nápoj je také vhodný pro diabetiky a osoby s bezlepkovou dietou.

Mladý ječmen a lidské zdraví

Pravidelné pité nápoje z mladého ječmene dodá vašemu tělu pocit sytosti. Pomocí této zelené potraviny se bude podporovat detoxikační proces vašeho organismu. Určitě oceníte, že mladý ječmen obsahuje velké množství antioxidantů, tímto zpomaluje proces stárnutí a také snižuje riziko rakoviny. Důležité jsou také účinky mladého ječmene na zažívání. Látky obsažené v tomto nápoji podporují trávení, peristaltiku a jsou účinné proti zácpě. Mezi další poštovní účinky se řadí podpora imunitního systému, nastolení rovnováhy v těle, poštovní působení na krevní obraz a protisrážlivé účinky, potlačení tvorby trombů, aterosklerózy, koronárních chorob a infarktu myokardu. Mladý ječmen posiluje imunitu, urychluje hojení ran a regeneraci všech tkání. Tento nápoj podporuje léčbu kožních onemocnění a pomáhá zmírňovat tělesné pachy.

Jak pomocí mladého ječmene bojovat s nadváhou

Mladý ječmen vám také může pomoci v případě, že bojujete s nadbytečnými kily. Mladý ječmen je nejen ideální dietní strava, ale také zdroj živin. Mladý ječmen ve vás rozproudí život a tak jej můžete popíjet místo kávy a energetických nápojů. Mladý ječmen vás zasytí, pomůže při detoxikaci organismu a pomůže vám shodit přebytečná kila. Kromě pozitivního vlivu na redukci váhy se užívání mladého ječmene může projevit ve vaší celkové kráse. Tento nápoj totiž zpomaluje stárnutí buněk.

Jak užívat mladý ječmen

Mladý ječmen si zakoupíte ve formě prášku. 75 gramů tohoto prášku zakoupíte přibližně za 249 korun. Prášek můžete koupit na internetu nebo v prodejnách zdravé výživy. Prášek jednoduše rozmícháte ve vodě. Vyzkoušet můžete také vlastní pěstování a odšťavňování mladého ječmene. Nápoj z mladého ječmene se doporučuje pít v malém množství během dne vždy na prázdný nebo skoro prázdný žaludek. Vhodné je např. pití 60 až 120 ml nápoje každý den nebo obden. Když budete nápoj pomalu usrkávat, dáte vašemu tělu možnost zvyknout si na jeho chuť a také účinky. Chuť tohoto nápoje je velmi specifická a nemusí vyhovovat každému, proto je dobré zředit jej s jinou čerstvou šťávou (např. mrkvovou nebo rajčatovou).

Vyzkoušejte mladý ječmen nebo chlorelu a podpořte své zdraví. Pozorujte sami účinky zelených potravin na vaše zdraví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20285 (magazinhavirov.cz#44)


Diskuze a zkušenosti

Jana Svobodova | 23.10.2014 12:31
Re: Chlorela a ječmen chci se zeptat kolikrat deně pit zeleny ječmen a kolik chlorely na hubnuti děkuji Svobodova


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat