Tantra masáže Havířov

Jak by se Vám líbilo nechat se hýčkat něžnýma rukama zkušené masérky? Vyzkoušeli jste již přínosy tantrické masáže, která v sobě nese prvky klasické masáže s tantricko-taoistickou technikou? Dopřejte si maximálního uvolnění.

Tantra masáže jsou určené prakticky pro každého, tj. pro ženu, muže, ale také pro páry. Tantra masáž představuje práci s energií a tělem. Po tantra masáži se budete cítit uvolněni, osvěženi, kdy k Vašemu dobrému pocitu přispěje také útulné prostředí. Možná, že máte tantrickou masáž spojenou s přílišnou intimitou, a stydíte se. Stud však můžete zcela vypustit z hlavy. Místo toho se soustřeďte čistě jen na sebe, své pocity, a přijměte vše, co Vám masér/ka nabízí.

Průběh tantrické masáže

Každý začátek může být vstupem do neznáma. Je logické, že máte určité obavy, které se mohou týkat i tak příjemné záležitosti, jako je masáž, natož pak tantrická masáž. Vaše obavy se však rychle rozplynou, jakmile vstoupíte do světa uvolnění a pohody. Napřed Vás čeká neformální rozhovor u šálku čaje, či vychlazeného nápoje. Cílem rozhovoru je seznámit Vás se samotným průběhem masáže, kdy navíc můžete sdělit Vaše přání. Samotná masáž pak probíhá v útulném prostředí při tlumeném osvětlení, hudbě, využití vonných olejíčků, tyčinek. Vše se děje s cílem dosáhnout Vašeho maximálního uvolnění a maximální pohody.

Masáž intimních partií Havířov

Tantra masáž může probíhat zcela podle Vaší režie. Bude záležet jen na Vás, zda necháte maséra muže, či ženu, aby došlo k masírování Vašeho celého těla včetně intimních partií, či s jejich vynecháním. Nikdo Vás nebude nijak nutit, či přesvědčovat. Je docela možné, že přijdete na tantrickou masáž s tím rozhodnutím, že se necháte „jen“ namasírovat, ale v průběhu samotné masáže se natolik uvolníte, zbavíte strachu, studu, že Vám nebude proti mysli, aby se masér také soustředil na Vaše intimní partie. Masér ve Vás může díky svým zkušenostem a díky svému individuálnímu přístupu probudit sexuální energii. Vzrušení, které pocítíte, může být hluboko ve Vás, kdy ho neprožijete jen v oblasti genitálií, ale po celém těle. Obavy z případného blížícího se orgasmu také můžete zaplašit. Orgasmus je naopak vítaný, a rozhodně nebudete nijak souzeni, či vystaveni posměchu apod. Cílem je, abyste měli z masáže radost, a alespoň na chvíli zapomněli na stresující myšlenky, které se Vám honí hlavou.

Tantrická masáž v páru Havířov

Již jsme se zmínili, že tantrickou masáž můžete podstoupit sami, nebo také v páru. V případě tantrické masáže v páru máte možnost se rozhodnout, zda bude masáž prováděna v oddělených místnostech, nebo v jedné společné. Při společné tantrické masáži se o Vás mohou starat dva maséři, nebo masérky. I zde tedy máte možnost volby. Proč se rozhodnout pro tantrickou masáž v páru? Chcete-li se zbavit stereotypu, zpestřit Váš intimní život, pak je tantra masáž tou pravou volbou. Navíc Vám tantra dodá potřebnou energii, která se hodí v každém případě. Nejde totiž jen stále čerpat, je třeba také přijímat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20247 (magazinhavirov.cz#5)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat