Wing Chun Havířov

Jedná se o velmi staré bojové umění pocházející z Číny, které se předává z generace na generaci. Za jeho zakladatelku je považována mniška Ng Mui z kláštera Shaolin. Základem je uvolnění těla a přirozený pohyb. Tento druh boje je Kung Fu.

Sebeobrana Wing Chun

Pokud chodíte z práce za tmy nebo procházíte temným parkem či podchodem určitě nejste ve své kůži, neustále se ohlížíte, v kapse žmouláte pepřový sprej a nemůžete se dočkat, až dorazíte domů. Je proto vhodné se zamyslet, zda byste neměli pro své bezpečí udělat ještě něco dalšího.

Existuje několik druhů bojových umění, je proto jen na Vás, který z nich si vyberete. Naučení se způsobu sebeobrany je v dnešní době velmi rozšířené. A několik obranných chvatů určitě neuškodí, leckdy dokonce zachrání život.

Pomáhá se vyrovnávat se stresem

Při dobrém a kvalitním tréninku se tělo dostává nejen do dobré fyzické kondice, ale lepší se i ta psychická. Wing Chun totiž učí plně se soustředit na trénink, tudíž na věci, které se okolo nás dějí teď a tady a problémy, které nás sužují, se dostávají do pozadí. Umět se zbavit stresu je bezpochyby přání každého, kdo se s ním musí potýkat, protože omezuje naši výkonnost a úsudek jak v soukromých, tak i pracovních záležitostech a dostáváme se tak do začarovaného kruhu, ze kterého je velmi těžké dostat se ven.

Wing Chun nekompromisní bojové umění Kung Fu

Wing Chun, jeden z nejúčinnějších stylů kung fu. Je založen na principech o efektivním využití struktury lidského těla (nekopíruje pohyby zvířat, jak je tomu u jiných stylů). Není při něm důležitá fyzická síla a dá se naučit za relativně krátkou dobu.

Wing Chun praktikoval legendární Bruce Lee, který byl žákem světoznámého Velmistra Yip Mana.

Fitness a Wing Chun Kung Fu

Během tréninků se zlepšuje prokrvení celého těla, zpevňujete postupně svou postavu, takže pokud vás nebaví chodit do fitness center, je Wing Chun pro vás tou správnou volbou. Navíc se do těla uvolňují hormony štěstí, tudíž se můžete i po náročném dni těšit z úlevy od stresu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id34866


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat