Svatební koordinátor Havířov

Svatební koordinátorka je poměrně nová pozice, nová služba, která je stále více vyhledávána. Zařídit svatbu do detailů tak, aby vše klaplo perfektně, není jednoduché, ale svatební koordinátorka udělá vše podstatné.

Nejdůležitější den v životě každé nevěsty, ale i velice důležitý den v životě muže. To je svatba, velký den, která se připravuje většinou celý rok a každý jej chce mít ten nejúžasnější, jaký jen může být. Aby později na svatbu každý účastník vzpomínal jako na tu nejlepší akci, aby vše bylo naprosto precizní, dokonalé, nic se nezkazilo, a vše bylo tak, jak si v představách snoubenci naplánují. Jenže ne vždy se to vše povede tak, jak má, protože obvykle se tak velký den připravuje poprvé v životě daného jedince a tak netuší, co přesně je potřeba zařídit a na co nezapomenout, aby se povedlo a co dělat, když se náhodou něco pokazí, nepodaří a tak dále. Od toho jsou tu svatební koordinátorky, ženy, které vás celou vaší svatbou povedou a budou dohlížet na celý hladký průběh vašeho jedinečného dne.

Svatební koordinátorka

Úkolem svatební koordinátorky je vše připravit tak, aby bylo podle vašich snů a přání, a také dohlížet na to, aby se nic nepokazilo. To je jistě velké plus, protože pak vy, jako nevěsta, nebo ženich se můžete věnovat jen sami sobě a pracovat tak na tom, aby ten váš den byl vskutku dokonalý, a vy jste si jej také tak užili společně se svými známými a blízkými. Svatební koordinátorka ví o všem, co se na svatbě bude dít, zná fotografa, kameramana, také svědky, komunikuje s místem, kde se bude odehrávat jak obřad, tak hostina, zná se s těmi, kteří na svatbu dovezou svatební dort, koláče, i pití včetně dobrého vína a tak dále. Je zkrátka o všem zpravena, a pokud se něco nepodaří, ihned ví, jak to zařídit, aby se nemeškalo. Svatební koordinátorka je vaší pravou rukou a vy si svůj den tak v pohodlí užijete naplno.

Je zbytečnost kontaktovat svatební koordinátorku?

Jsou lidé, kteří se domnívají, že je funkce svatební koordinátorky zbytečná. Protože přece si každá nevěsta vše zařídí sama, je to pro ni taková milá povinnost. To je sice krásná představa a jistě i milá povinnost, pokud vše je tak, jak má. Jenže když nastanou komplikace v plánech, najednou jsou všechny rady drahé. Stává se totiž, že si snoubenci vyberou místo obřadu i hostiny, poměrně blízko u sebe, což je velice praktické pro následnou přepravu všech hostů. Jenže jakmile se začne vše realizovat, najednou se může stát, že v daný termín stavby je místo pro hostinu již rezervované a tak je nutno sehnat jinou variantu. Ta však bude muset obsahovat řešení, jak všechny hosty svatby přemístit do vzdáleného místa hostiny, anebo pak zvolit jiné místo konání obřadu, což ale nebude tak důstojné, dokonalé jako to předešlé a tak dále. To jsou bohužel všechny starosti spojené se svatbou. To však může být více zábavnější, pokud budete mít po ruce svatební koordinátorku.

Zařídí i to, co byste nečekali

Protože svatební koordinátorka se v oblasti svateb pohybuje a zná všechny možné úskalí, dost dobře také dokáže reagovat právě v případě vzniklých komplikací. Po setkání s vámi si udělá jednoduchý obrázek, jak svatba má probíhat, co je nutné zařídit, a také jaké máte vy sami představy. Protože je v tomto odvětví zběhlá, dokáže ihned nabídnout jiné varianty možností svatby podle toho, co máte v plánu a co chcete mít, v jakém duchu se svatba bude odehrávat. Kolikrát jsou lidé překvapeni, co všechno jim svatební koordinátorka nabídne, a to samozřejmě mile. Díky tomu se tak lépe samy orientují a plánování svatby je tak najednou tou dokonalou a úžasnou věcí spojenou s nádhernou a nezaměnitelnou svatbou.

Cena za službu svatební koordinátorky

Existují názory, že není dobré si svatební koordinátorku objednávat, protože stejně prý plno záležitostí si zařizují snoubenci sami a navíc je tato služba placená. Ano, placená to služba je, ale to nemůže nikoho překvapit, protože kdo by dneska pracoval zadarmo. Stěží jen tak někdo. Jenže je nutno uvést na pravou míru fakt, že vás svatba bude stát více, když si objednáte službu svatební koordinátorky. Svatební agentury totiž úzce spolupracují se všemi možnými firmami a společnostmi, které jim mají co nabídnout, tedy jak restauracemi, zámky, ale i květinářstvím, cukrárnami a mnohými dalšími.

Se svatební koordinátorkou může být svatba levnější

Tím, že u nich pravidelně a pořád něco objednávají, také získávají exklusivní smlouvy a také především ceny. A díky tomu jsou tak schopny svatební agentury se svatebními koordinátorkami vám zajistit i lepší cenu, takže v konečné fázi za účtování svatby budete platit méně i se svatební koordinátorkou, než bez ní. A jako bonus budete mít plno záležitostí zařízených, takže se budete moci věnovat tomu, co vás baví a co je pro vás příjemné.

Komplikace, které mohou na svatbě nastat

Protože pokud musíte vše zařizovat sami, dlouho vám trvá vyhledávání firem, které ale nakonec sdělí, že mají již mnoho zakázek, tak se musíte obrátit na někoho jiného, cena však bohužel bude vyšší a výsledný efekt ale bohužel jiný, než jste požadovali. To je také poměrně časté. Nakonec se tedy smíříte s dražší a horší variantou, která sice není podle vašich představ, ale už vás unavuje dlouho vyhledávat, obvolávat a také zajišťovat, jak se věci mají, takže se smíříte i s tím, že to tak dokonalé nebude. Jenže najednou je tu možnost, aby to dokonalé bylo, navíc vy jste si sami nemuseli nic moc složitě zařizovat. To je právě úkol svatební koordinátorky, která se o hladký průběh příprav postará precizně.

V den svatby

Svatební koordinátorka je přítomna i v den stavby, dohlíží a zařizuje to, co je potřeba na svatbě ještě zařídit a také koriguje všechny ostatní služby, jako jsou fotografové, kameramani, obsluhy a tak dále. Dává pozor, aby všichni byli ve správný čas na tom správném místě, a včas urguje případné opozdilce. Například pakliže se v daný čas nedostaví kadeřnice, která má nevěstu učesat, pak ji ihned s předstihem kontaktuje, připomíná čas a v daný moment zřizuje to, aby se nic nezmeškalo. Svatební koordinátorka vás, jako snoubence zbaví všech těch starostí se svatbou a díky ní si den užijete jako jiný. Bude to určitě krásný a dokonalý den, a právě díky svatební koordinátorce to bude o poznání ještě lepší den. Nebudete se o nic starat a naopak vše bude probíhat podle plánů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20290 (magazinhavirov.cz#49)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat