Plastika prsou, modelace prsou

Máte problém s výběrem vrchních částí oblečení? Líbí se Vám hluboké výstřihy, ale nemůžete si je dovolit nosit vzhledem k malému poprsí? Nebo naopak nemůžete sehnat žádnou vhodnou halenku pro svá velká ňadra?

Když jsou ženy nespokojené s velikostí prsou

Prsa jsou odjakživa považována za symbol ženskosti. Je to jeden z hlavních faktorů, který nás odlišuje od mužů který také používáme, když chceme přilákat jejich pozornost. Postačí nám k tomu obepnuté tílko nebi šaty s hlubokým výstřihem. Prsa jsou takovou „tajnou“ ženskou zbraní. Jenže ne každá žena může s touto zbraní správně manipulovat, pokud sama svá prsa nepovažuje za přitažlivé, optimálně tvarované a veliké. Tak jako se muži trápí velikostí svého mužství, trápí se ženy velikostí svých prsou. Nejčastější míří stížnosti na hrudník, který je příliš plochý. Některé ženy jsou však naopak nešťastné ze svých příliš objemných ňader. Nejlepší je zlatá střední cesta, avšak jen malé procento žen má to štěstí, že jsou jejich prsa od přírody hezky tvarovaná, pevná a, jak se říká, tak akorát do ruky. Malým prsům může opticky pomoci push-up podprsenka, velké můžeme alespoň trochu zkrotit podprsenkou zpevňovací. Podprsenku ale nenosíme pořád. Na bazénu se ukazujeme v plavkách a před přítelem se nechceme zahalovat, i když to často děláme právě z důvodu nespokojenosti s vlastní postavou. Nespokojenost s naším fyzickým vzhledem se často odráží na naší psychice a může nám tak způsobovat problémy ve vztahových oblastech. Pokud nás náš hrudník skutečně trápí, můžeme těmto problémům učinit konec díky plastické chirurgii. Plastická chirurgie je takový malý pomocník tam, kde nepomohla matka příroda.

Před plastickou operací prsou

Než se rozhodnete pro plastickou operaci prsou, zajděte si nejdříve na konzultaci s plastickým chirurgem. Ten odborně zhodnotí, zda je u Vás plastická operace opravdu potřebná. Mnohé ženy si totiž nehezkost svých prsou pouze vsugerovávají a ve skutečnosti mají ňadra, že by jim je mohla nejedna kamarádka závidět. Prsa ale také skutečně mohou být nedostatečně vyvinutá, nebo naopak příliš objemná, což může jejich „nositelce“ způsobovat zdravotní potíže. Plastický chirurg s vámi probere Vaše možnosti, ukáže Vám typy implantátů, vysvětlí Vám postup operace a to, jak bude probíhat hojení. Společně vyberete vhodnou velikost prsou.

Plastická operace – zvětšování prsou

Jsou tři možnosti jak si nechat prsa upravit. Jednou z nich je** zvětšení, druhou zmenšení a třetí je modelace – vytvarování**. První je nejvíc poptávané. Snad každá druhá dívka či žena si stěžuje, že má příliš malá prsa a chtěla by si je nechat zvětšit. Některá prsa mohou být skutečně nevyvinutá, jiná jsou zkrátka jen malá a jejich majitelka touží alespoň po velikosti tři. Ať tak či tak, vše záleží jen na Vás, na Vašich pocitech. Do plastické operace prsou byste si neměly nechat nikým mluvit a hlavně se do operace nenechat nutit. Někteří muži svou partnerku tak dlouho lanaří a povídají jim o tom, jak by jí velká prsa slušela, až žena operaci podstoupí, přestože sama by se pro ni nerozhodla. Zvětšování prsou probíhá za plné anestezie a časově zabere jednu až dvě hodiny. Řez je prováděn pod prsem a prsní implantát se vkládá bu pod sval, nebo pod prsní žlázu. Poté je řez zašit stehy, které se vyndávají přibližně deset dní od provedení operace. Žena musí po operaci nosit asi měsíc speciální podprsenku a pár týdnů se vyhýbat větší námaze. Jeden den stráví v nemocnici a poté je propuštěna domů. Po operaci může žena pociťovat bolestivost v prsní oblasti. Přeci jen se jedná o chirurgický zásah do těla.

Plastická operace – zmenšování prsou

Ženy, které se trápí příliš** objemným poprsím** často závidím těm, které mají prsa malá. Raději mít drobná prsa než se trápit bolestmi zad z důvodu velké váhy na hrudníku. Velká prsa oproti prsům malým mohou způsobovat ženám nepříjemné zdravotní problémy. Bolesti páteře jsou většinou prvotním znakem, od něj se pak odvíjí další, jako jsou migréna, podrážděnost apod. Nehledě na to, že si ženy s příliš velkým poprsím stěžují na to, že pi kontaktu s lidmi jim všichni hledí ať už chtěně, nebo nechtěně, jen na hrudník. Nejen kvůli problémům fyzickým, ale také kvůli své duševní pohodě, proto přistupují na zmenšení prsou. Zmenšení prsou je o něco náročnější zákrok než jejich zvětšení. Při zmenšování prsou se odstraní přebytečná prsní tkáň. Kůže se poté musí vypnout. Po operaci budete den až dva v nemocnici a poté můžete jít domů. Doma je třeba nastavit si klidový režim a nenamáhat se. Po týdnu už ale můžete jít do práce. Stejně jako po zvětšení prsou, i po zmenšení je nutné nosit speciální podprsenku. Stehy se vyndávají asi za dvacet dní. Po zmenšení prsou by měly postupně začít odeznívat zdravotní problémy, které Vám přílišnou tíhou na hrudníku vznikly. To znamená, že Vás přestanou bolet záda, odezní bolesti hlavy atd.

Modelace prsou, vytvarování prsou

Vyhovuje Vám velikost Vašich prsou, ale nelíbí se vám jejich tvar? Jsou prsa povislé nebo nesouměrné? Nemusíte podstupovat zvětšování ani zmenšování. Další možností je totiž modelace prsou, kdy se Vám prsa souměrně vytvarují.

Úprava prsou přináší výsledky nejen co se týče vzhledu těla ženy, ale také co se týče její psychiky. Ženy, které plastiku prsou podstoupily se cítí sebevědoměji jak v osobní, tak také v profesní sféře.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20243 (magazinhavirov.cz#1)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat